Turnaj Srbice: TJ Hrob - Soběchleby 3:4 (1:2) branky:Jasukevič, Vinš, Šůral

03.03.2014 08:52

Sestava: Mareš-Šural,Hudský,Tichý,Týma-Freiberg,Kozák, Vinš,Fencl- Krs,Jasukevič. Střídali: Pištora,Stechmuller. Tento zápas se odehrál po vydařeném fotbalovém plesu. Do zápasu soupeř vstoupil pouze s devíti lidmi. Během prvního poločasu tým doplnil. Díky tomu, jsme měli v prvním poločase výraznou převahu, kterou jsme nedokázali využít. Soupeř byl zalezlý na své polovině a čekal na rychlé brejky. První branku jsme dostali po rohu, kde chyboval Pištora, který neuhlídal hlavičkujícího soupeře. 0:1. O 2 minuty později chyboval Šural, který špatně přihrál a soupeř šel ve 4 proti 1. S přehledem tento rychlí brejk proměnil. 0:2 Před koncem poločasu jsme se konečně dočkali branky i my, když po centru z leva  šel tvrdě do PU Krs a zakončil, jeho střelu vyrazil brankář před sebe, kde náš dobíhající hráč Jasukevič dorazil míč do branky. 1:2. O další minutu později, se vydal Hudský z naší poloviny hřiště s míčem u nohy až před brankáře, kde bohužel při zakončení netrefil ani branku. Poločas skončil 1:2.Ve druhím poločase jsme vyrovnali po pěkné akci Fencla a Stechmullera, který přihrál před branku Vinšovi a ten nezaváhal. 2:2  Ihned po rozehrání nám soupeř po opětovné chybě obranné fáze dal při samostaném nájezdu na brankáře 3 branku. 2:3. Další branku přidal soupeř po opět špatné přihrávce Stechmullera na střed a opět byl útočník sám před naším brankářem a po kličce skoroval na 2:4. Naše třetí branka padla po přihrávce Vinše, kde s přehledem proměnil Šural na konečný výsledek 3:4. Po této brance rozhodčí nepochopitelně ukončil zápas v 38minutě a tím nám zamezil případný tlak na vyrovnání.