Turnaj Srbice: TJ Hrob - Malschwitz (DE) 5:1 (2:1)

01.02.2014 18:33

Branky: 2x D.Stechmuller, S.Vinš,J.Vinohradský, J.Freiberg, v 80´nedal penaltu J.Krs

Sestava: Gubčo-Sedláček,Šural,Tichý,Týma-Vinohradský,Kozák,Vinš,Freiberg-Stechmuller,Krs

Střídal: Hudský

Dnešní utkání se nám výsledkově velmi povedlo a to v dost kombinované sestavě. Náš tým měl po celý zápas hru pod kontrolou. V prvním poločase dal první branku již ve 4´ S.Vinš. V průběhu poločasu měl soupeř tři ložené příležitosti, kde jednu proměnil na 1:1. Ve 43´dal svou dnes první branku D.Stechmuller. Poločas skončil za mírné naší převahy vítězstvím 2:1.  Do druhého poločasu náš tým vlétl a hned v přidal další branku v 50´ J.Vinohradský. Poté soupeř již z cela odpadl a náš tým měl několik šancí, které využil a svou druhou branku přidal v 60´D.Stechmuller a poté se do statistik zapsal v 75´ J.Freiberg na konečných 5:1. V 80´ještě nedal J.Krs penaltu. Utkání skončilo našim vítězstvím 5:1