Turnaj Srbice: Modlany-Hrob 4:1 (3:1)

05.01.2014 18:53

Po měsíci volna se hrál 1.zápas na srbickém turnaji. Proti nám nastoupil tým z kraje Modlany. Náš tým začal velmi dobře a ve 13min po krásné narážečně na jeden dotek z dálky vystřel Míša Kozák a trefil pravou šibenici modlanské branky. V tuto chvíli měl náš tým mírně navrh. Bohužel ve 20min přišla jedna z mnoha chyb v obrané fázy a Modlany zblízka srovnali na 1:1. Utkání se v tuto chvíli vyrovnalo a bylo vidět, že hráči nejsou rozehraný. V 28min došlo ke zrážce našeho brankáře s útočníkem hostů a bohužel náš brankář utrpěl pravděpodobně otřes mozku a nebyl schopný dál chytat. Toto na nás zanechalo dost velkou ránu a přenechali jsme hřiště soupeři. Ten toho ze svými zkušenostmi dokázal ihned využít a po další chybě v naší obraně skóroval ve 41min na 2:1. Ještě do poločasu soupeř vstřelil třetí gól. Druhý poločas začal skoro stejně jak skončil první. Po vyškolení naší obrany na jeden dotek soupěř skóroval na 4:1. Od této chvíle bylo utkání oboustraně vyrovnané a bojovné. Ke konci utkání šli 3x naši hráči sami na brankáře, ale bohužel nedokázal ani jeden skórovat ( Krs,Pištora, Ferko).
Soupeř měl též několik možností na skórování, kterou také nedokázal proměnit. Utkání skončilo výhrou pro lepší tým Modlan 4:1