Turnaj Srbice: TJ Hrob - Dubí 1:4 (0:0) Branka: M.Kozák

10.02.2014 21:15

Sestava: Mareš-Šural,Hudský,Kubánek,Týma-Pašek,Kozák,Pištora,Ferko-Vinš,Jasukevič Střídali:Gubčo,Krs

Do dnešního utkání jsme vstoupili s vynucenými změnami v sestavě. Utkání ovlivnila hrubá chyba pomezního rozhodčího již ve 3´kdy nechal soupeři 5m ofsaid. Útočník šel sám na brankáře, který ho fauloval. Z následné penalty se ujali dubský vedení 1:0. V prvním poločase byla hra vyrovnaná s řadou střel, které končili nepřesně od obou týmů. Ve 20´přišel centr z leva od soupeře a sám hráč na malém vápně nedal našemu brankáři šanci. 2:0. Zde došlo k nedorozumění obrany s brankářem. Náš tým hrál , ale soupeř bohužel dokázal těžit z našich chyb. Do druhého poločasu jsme, opět jako vždy v tomto turnaji, vstoupili nepřipraveni a soupeř ihned po zahájení skóroval na 3:0. Tato branka přišla po špatném obsazení při rohu soupeře. Ten našel přímo na vápně volného hráče a ten z první skóroval. Ve 49´přišla asi naše největší šance, kdy z trestného kopu zakroutil míč D.Kubánek, brankář jeho střelu vyrazil před sebe, kde dobíhající S.Vinš neproměnil tuto šanci. V 53´ přišla jedna z nejhezčích akcí v utkání, kdy po narážečce na jeden dotek na soupeřově půlce skóroval střelou z první z 20m do šibenice M.Kozák. 3:1. Poté měl ihned další šanci S.Vinš, který střílel vedle. V 57´opět chyba naší obrané fáze, balon se dostal za naše storpery a nabíhající hráč byl faulován na hranici PU. S přímého kopu soupeř zvýšil vedení na 4:1. Náš tým měl chvilkama více ze hry, ale nedokázali jsme proměňovat vyložené šance. V 63´se blízkl dalekonosnou střelou D.Kubánek, tato střela orazítkovala břevno soupeře. Poté se již v klidu dohrávalo utkání. Konečný výsledek 4:1 bohužel neodpovídá průběhu utkání.