Turnaj Srbice: Proboštov - TJ Hrob 7:2 (3:1) Branky: Jasukevič, Pištora

12.01.2014 20:43

Sestava: Mareš - Šural,Tichý,Hudský,Fencl-Pašek,Kozák,Pištora,Vrba- Stechmuller,Jasukevič  Střídali: H.Freiberk, J.Krs

Dnešní zápas se nám vyloženě nepovedl. Soupeř již v úvodu ve 2´ dokázal vstřelit branku po centru z levé strany, kde si hned vybral první slabou chvilku P.Fencl a nechal pohodlně zakončit soupeře 1:0. Poté byla 15 minut vyrovnaná hra, kde V.Tichý 2x střílel z vápna. Jednou trefil břevno a podruhé gólmana. Toto bylo z naší strany vše. Pak již přebral iniciativu po celý zápas zkušený soupeř. 23´ chyba naší opět levé strany a soupeř hlavou pohodlně skóruje 2:0. Ve 34´se nám podařilo vstřelit branku, kde náš útočník Jasukevič napadal stopera a přitom míč skončil v síti soupeře 2:1. Ve 40´ chyboval V.Tichý ve středu hřiště a soupeř skóroval na 3:1. Takto skončil 1.poločas. Záčatek druhé půle se opět nepovedl a po špatné komunikaci stoperů šel hostují hráč sám na brankáře a s přehledem proměnil na 4:1. Od této chvíli se naši hráči úplně položili a velmi mnohokrát chybovali a ztráceli nesmyslně balon. Jediné pozitivum ve 2.pol byla střela P.Pištory z 20m, která skončila v síti soupeře a tento gól dal konečnou podobu výsledku 7:2. Po celý zápas všichni naši hráči viděli vše špatné okolo sebe a vůbec se nezaměřovali na svůj výkon. Chyběla komunikace, rozehrávky a hlavně bojovnost. Je potřeba nabrat fyzičku a zaměřit se na obrannou fázi celého týmu. Také je potřeba se ponaučit ze všech chyb.