MP 2015

9.kolo Ledvice - Hrob 1:1 (1:0) branky: Novák - Hájek. Rozhodčí: Škopár.

V utkání bylo vidět, že hrají dva týmy ze dna tabulky. Ledvice sice měly více šancí, ale proměnily pouze jednu stejně jako soupeř a paradoxně toto poslední turnajové utkání skončilo první remízou v turnaji.

8.kolo Hrob - Duchcov 0:8 (0:6) branky: Sirovátka 5, Skrčený,Berko,Velička. Rozhodčí: Beneš st.

Duchcov měl po celé utkání převahu a opět již do poločasu rozhodl toto utkání a to ještě spálil několik dalších šancí. Střelecky se dařilo Sirovátkovi, který vsítil 5.branek.

7.kolo Košťany - Hrob 4:2 (1:1) branky: Opata 2, Mataše,Duben - Šural,Mareš. Rozhodčí: Zvonař.

Po vyrovnaném prvním poločase se Košťany herně zlepšily a 3.góly utkání rozhodly. Hrob se již zmohl jen na korigování výsledku Marešem.

6.Kolo Modlany - Hrob 3:0 kontumačně

Hrob se 4.hodiny před výkopem omluvil, ale to je pozdě něco zařizovat, takže byl zápas zkontumován ve prospěch Modlan. Začátkem příštího týdne se dozvíme, zda Hrob bude vůbec na turnaji pokračovat. Škoda, jsou to další problémy nejen pro pořadatele, ale i ostatní týmy.

5.kolo Soběchleby - Hrob 8:0 (2:0) branky: Kodeš 5, Mráz,Poláček a Řehák. Rozhodčí: Matys.

Další překvapivý výsledek. Soběchleby si proti hrobské "slátané" sestavě otevřely střelnici a sám Kodeš zatížil jejich branku 5.zásahy. Zrodil se tak letošní turnajový nejvyšší výsledek.

4.kolo Hrob - Srbice 1:5 (0:3) branky: Šural - Jelen 2, Kulhánek, Gotz,Partík. Rozhodčí: Karrmann ml.

Srbice tentokráte byly od začátku lepším týmem a rychle vedly 2:0. Prvních 25.minut se musel jejich fotbal líbit, ale poté přišla opět horší pasáž, ale poločas vedly 3:0. Po změně stran se již hrál fotbal plný nepřesností, ale Srbice si dnes svou výhru vzít nenechaly i proto, že Hrob směrem do předu příliš nebezpečný nebyl.

3.kolo Proboštov - Hrob Nehráno

2.kolo Oldřichov - Hrob  7:2 (4:2) branky: Holubička 4, Chvojan,Voráček, Matouš - Týma,Kozák. Rozhodčí:Zvonař.

První poločas byl vyrovnaný, ale přesto se v jeho závěru ujal Oldřichov dvojbrankového vedení. Po změně stran už byl tým Oldřichova jednoznačně lepší a zaslouženě vyhrál.

1.kolo Hrob - Dubí  2:1 (1:0) branky: č.15 (neuveden v ZoU),Hájek - Paško.  Rozhodčí: Beneš ml.

Herně lepší Hrob neproměnil ve 44.min pokutový kop, ale nakonec dotáhl utkání k zaslouženémé výhře.