HMF ELEKTROMOTORY Přebor ml. žáků
21. kolo
Branky: 18. Rosu Giuliano-G., 20. Nguyen Hoai Phong, 30. Gajarský Pavel, 37. Šitt Michal, 38. Gajarský Pavel, 55. Neduchal Martin, 58. Gajarský Pavel, 60. Baláž Sanny patrik - 35. Abraham Filip
Rozhodčí: Ipser Jiří.
Branky: 54. Chrenko Tomáš - 2. Uličný Adam, 3. Fujdiak Marek, 14. Ostapowycz Jan, 49. Ostapowycz Jan
Rozhodčí: Pešta Miroslav.
Branky: 11. Mandík Václav, 32. Mandík Václav, 38. Chára Jan, 47. Mandík Václav, 51. Klaška Lukáš, 52. Karafiát Jan, 0. Klaška Lukáš - 6. Hora Matěj, 22. Vošáhlík Jiří, 24. Týma Radek, 60. Vošáhlík Jiří
Rozhodčí: Harenčák Jan.
18. kolo
Branky: 17. Hora Matěj (pen.) - 4. Polášek Antonín, 9. Brodský Jakub, 15. Maxim Matěj, 27. Bartoš Václav, 37. Bakányi Radek, 48. Abraham Filip
Rozhodčí: Ipser Jiří.
20. kolo
Branky: 3. Čipčala Julius, 4. Ondo Patrik, 8. Čipčala Julius, 19. Čipčala Julius, 22. Ondo Patrik, 24. Ondo Patrik, 25. Hauser Michael, 27. Pokorný Tomáš, 32. Hauser Michael, 34. Čipčala Julius, 39. Ondo Patrik, 43. Ondo Patrik, 45. Pokorný Tomáš - 16. Karafiát Jan
Rozhodčí: Umon Jiří.
Branky: 3. Vošáhlík Jiří, 31. Hora Matěj, 57. Vošáhlík Jiří - 14. Materna Milan, 18. Materna Milan, 24. Materna Milan, 42. Daníček Radek, 50. Materna Milan, 60. Daníček Radek
Rozhodčí: Davignon Jan.
Branky: 12. Hedrlín Vilém, 37. Kremrová Eliška, 39. Kremrová Eliška - 6. Pejřimovský Kryštof, 10. Polášek Antonín, 18. Fišer Jakub, 34. Dřevěný Martin, 40. Olšer Jakub, 45. Pejřimovský Kryštof, 55. Olšer Jakub, 50. Maxim Matěj
Rozhodčí: Umon Jiří.
17. kolo
Branky: 5. Baláž Sanny patrik, 8. Gajarský Pavel, 10. Tyutin Valentyn, 25. Šitt Michal, 40. Nguyen Hoai Phong, 42. Tyutin Valentyn, 50. Rosu Giuliano-G., 51. Nguyen Hoai Phong, 44. Sixta Martin - 36. Rosu Giuliano-G. (vl.)
Rozhodčí: Karrmann Milan.
Branky: 49. Vítek David - 47. Kupec Patrik, 48. Čajkovský David, 59. Michna Ondřej
Rozhodčí: Karrmann Milan.
16. kolo
Branky: 21. Pokorný Tomáš, 34. Ondo Patrik, 52. Ondo Patrik, 55. Ondo Patrik - 32. Ostapowycz Jan, 37. Doležal Jiří
Rozhodčí: Umon Jiří.
Branky: 21. Kaprhál Lukáš - 15. Haluška Matěj, 31. Fišer Jakub, 37. Abraham Filip, 51. Haluška Matěj, 55. Polášek Antonín
Rozhodčí: Dočekal Martin.
Branky: 3. Horváth Jan, 16. Fábri Ondřej, 29. Fábri Ondřej, 24. Hersina Otakar, 43. Horváth Jan, 45. Petránek Radek, 46. Horváth Jan, 54. Hersina Otakar, 56. Hersina Otakar
Rozhodčí: Umon Jiří.
Branky: 4. Lehký Jakub, 20. Balada Filip, 35. Lehký Jakub, 53. Lehký Jakub - 31. Brázda Matěj, 50. Vršata Lukáš, 58. Brázda Matěj
Rozhodčí: Karásková Monika.
15. kolo
Branky: 32. Baláž Sanny patrik, 47. Šitt Michal, 50. Tyutin Valentyn, 56. Šitt Michal, 60. Matys Daniel
Rozhodčí: Linhart Roman.
Branky: 7. Vošáhlík Jiří, 16. Vošáhlík Jiří, 22. Borovička Tomáš, 26. Schmieder Marek, 30. Borovička Tomáš, 34. Vošáhlík Jiří, 36. Hora Matěj, 44. Vošáhlík Jiří, 47. Hora Matěj, 57. Borovička Tomáš, 60. Hora Matěj - 10. Zeman David, 38. Šilhavá Adéla
Rozhodčí: Nachtmann Petr.
Branky: 11. Bělina David, 16. Houdek Jan, 23. Drtík Josef - 20. Lehký Jakub, 41. Lehký Jakub, 51. Lehký Jakub
Rozhodčí: Hanzlík Michal.
Branky: 28. Karafiát Jan, 50. Brázda Matěj - 4. Horváth Jan, 12. Horváth Jan, 13. Pošvic Jan Jakub, 16. Pošvic Jan Jakub, 21. Petránek Radek, 22. Petránek Radek, 23. Fábri Ondřej, 60. Horváth Jan, 33. Sloup Matěj
Rozhodčí: Harenčák Jan.
Branky: 4. Majer Jakub, 9. Kozák Jan, 13. Kozák Jan, 15. Doležal Jiří, 27. Hudek Daniel
Rozhodčí: Nachtmann Petr.
14. kolo
Branky: 17. Parák Jan, 27. Špitálský Filip, 33. Kaprhál Lukáš, 39. Parák Jan, 56. Nagy Tomáš, 60. Nemazal Vojtěch - 20. Hora Matěj
Rozhodčí: Dočekal Martin.
Branky: 5. Čajkovský David, 16. Pagač Pavel, 44. Čajkovský David - 7. Olšer Jakub, 9. Brodský Jakub, 47. Brodský Jakub, 53. Martinák Radek, 60. Brodský Jakub
Rozhodčí: Krejcar Jan.
Branky: 6. Horváth Jan, 20. Petránek Radek, 21. Hedrlín Vilém, 29. Hedrlín Vilém, 26. Fábri Ondřej, 56. Hersina Otakar - 58. Richter Richard
Rozhodčí: Umon Jiří.
Branky: 6. Chludil Miroslav (vl.), 40. Vítek David, 55. Brázda Matěj (pen.), 58. Krupna Ondřej (vl.) - 5. Daníček Radek, 9. Patera Jiří, 11. Houdek Jan, 16. Soldátek Ondřej, 28. Soldátek Ondřej, 35. Soldátek Ondřej, 36. Lipták Vlastimil, 39. Daníček Radek, 41. Rada René, 43. Drtík Josef, 46. Bělina David, 48. Daníček Radek, 50. Daníček Radek, 52. Drtík Josef, 59. Drtík Josef, 60. Bělina David
Rozhodčí: Smrž Jan.
Branky: 56. Řádek Jakub - 5. Gajarský Pavel, 9. Gajarský Pavel, 12. Pichler Jan, 20. Tyutin Valentyn, 0. Baláž Sanny patrik, 28. Tyutin Valentyn, 34. Pichler Jan, 48. Tyutin Valentyn, 51. Matys Daniel, 53. Rosu Giuliano-G., 44. Šitt Michal, 46. Tyutin Valentyn
Rozhodčí: Borosch Robert.
13. kolo
Branky: 4. Ondo Patrik, 10. Ondo Patrik, 15. Ondo Patrik, 25. Ondo Patrik, 28. Žolcer Luděk, 11. Čipčala Julius, 26. Ondo Emil, 39. Čipčala Julius, 46. Pokorný Tomáš, 50. Pokorný Tomáš, 55. Pokorný Tomáš - 40. Kaprhál Lukáš, 52. Drien Jaroslav, 57. Nemazal Vojtěch
Rozhodčí: Mráz Miroslav.
Branky: 9. Materna Milan, 11. Babák Milan, 26. Daníček Radek, 29. Daníček Radek, 32. Procházka Josef, 34. Materna Milan, 34. Houdek Jan, 44. Materna Milan - 5. Štícha Vojtěch, 7. Horváth Jan, 58. Hersina Otakar
Rozhodčí: Svoboda Vladimír.
Branky: 29. Tyutin Valentyn, 38. Matys Daniel, 39. Šitt Michal, 43. Tyutin Valentyn, 46. Pichler Jan - 42. Karafiát Jan (vl.), 47. Vršata Lukáš
Rozhodčí: Topinka Josef.
Branky: 11. Ostapowycz Jan, 44. Hudek Daniel, 49. Jaroš Jakub - 13. Tirpál Milan (pen.), 44. Michna Ondřej
Rozhodčí: Stejskal Karel.
12. kolo
Branky: 38. Gajarský Pavel, 45. Baláž Sanny patrik, 50. Baláž Sanny patrik, 56. Tyutin Valentyn, 59. Pichler Jan
Rozhodčí: Svoboda Vladimír.
Branky: 8. Karas Dominik, 19. Klokoč Radim, 25. Biely Radek, 35. Tirpál Milan, 41. Plachý Martin, 44. Žalud Jiří, 43. Tirpál Milan, 52. Žalud Jiří
Branky: 8. Vršata Lukáš, 53. Vršata Lukáš - 2. Život Patrik, 4. Život Patrik, 16. Život Patrik, 22. Maxim Matěj, 28. Abraham Filip, 35. Život Patrik, 40. Olšer Jakub, 45. Olšer Jakub, 50. Olšer Jakub
Rozhodčí: Rouček Karel.
Branky: 8. Lehký Jakub (pen.), 37. Teršíp Jiří (pen.) - 9. Rohn David, 13. Uličný Adam, 24. Uličný Adam, 40. Ostapowycz Jan
Rozhodčí: Karásková Monika.
11. kolo
Branky: 2. Drtík Josef, 13. Babák Milan, 18. Babák Milan, 45. Fritsch Matěj, 50. Houdek Jan, 52. Lepey Jiří, 56. Lepey Jiří, 68. Houdek Jan
Rozhodčí: Svoboda Vladimír.
Branky: 4. Polívka Dominik, 17. Raiminius Matěj, 28. Polívka Dominik - 6. Ondo Patrik, 17. Láza Dominik, 22. Richter Richard, 4. Tancoš Leon, 31. Čipčala Julius, 36. Ondo Patrik, 42. Pokorný Tomáš, 51. Pokorný Tomáš, 53. Ondo Patrik
Rozhodčí: Hanzlík Michal.
Branky: 7. Klaška Lukáš (vl.), 35. Suchý Daniel, 38. Karafiát Jan - 1. Uličný Adam, 25. Fujdiak Marek, 26. Rohn David, 27. Fujdiak Marek, 29. Klement Petr, 33. Majer Jakub, 52. Uličný Adam, 55. Doležal Jiří, 58. Fujdiak Marek, 59. Fujdiak Marek
Rozhodčí: Harenčák Jan.
Branky: 27. Komárek Josef, 49. Lehký Jakub - 7. Šroufek Milan, 9. Schmieder Marek, 35. Vošáhlík Jiří, 39. Schmieder Marek, 58. Hora Matěj
Rozhodčí: Davignon Jan.
10. kolo
Branky: 12. Život Patrik, 18. Život Patrik - 10. Tyutin Valentyn, 32. Tyutin Valentyn, 38. Matys Daniel
Branky: 6. Ondo Patrik (pen.), 8. Hauser Michael, 9. Ondo Patrik, 13. Ondo Patrik, 21. Ondo Patrik, 22. Ondo Patrik, 24. Ondo Patrik, 27. Unger Lukáš, 30. Čipčala Julius (pen.), 37. Láza Dominik, 50. Pospíšil Vít, 60. Ondo Patrik - 44. Komárek Josef, 58. Lehký Jakub
Rozhodčí: Harenčák Jan.
Branky: 51. Schmieder Marek, 43. Vošáhlík Jiří, 48. Vošáhlík Jiří - 20. Šanda Václav, 38. Karafiát Jan, 40. Brázda Matěj, 55. Matějovský Adam
Rozhodčí: Mráz Miroslav.
Branky: 11. Hudek Daniel, 31. Hudek Daniel, 45. Jaroš Jakub, 53. Uličný Adam, 58. Vrchota Jaromír (vl.) - 50. Materna Milan
Rozhodčí: Smrž Jan.
Branky: 56. Kaprhál Lukáš, 60. Kaprhál Lukáš - 38. Polívka Dominik, 41. Tirpál Milan (pen.), 45. Tirpál Milan, 48. Polívka Dominik, 50. Karas Dominik
Rozhodčí: Dočekal Martin.
9. kolo
Branky: 15. Řádek Jakub, 32. Šikl Adam (vl.) - 17. Dvořák Martin, 22. Kaprhál Lukáš, 39. Kaprhál Lukáš, 54. Kaprhál Lukáš
Rozhodčí: Borosch Robert.
Branky: 0. Karafiát Jan, 0. Karafiát Jan, 0. Karafiát Jan, 0. Kraus Jan - 0. Pokorný Tomáš, 0. Láza Dominik, 0. Pokorný Tomáš, 0. Pokorný Tomáš, 0. Láza Dominik
Rozhodčí: Umon Jiří.
Branky: 3. Maxim Matěj, 19. Život Patrik, 35. Život Patrik, 47. Maxim Matěj, 51. Život Patrik, 56. Život Patrik, 59. Pejřimovský Kryštof - 13. Pick Matyáš, 49. Fábri Ondřej, 57. Pick Matyáš
Rozhodčí: Umon Jiří.
8. kolo
Branky: 28. Ondo Tomáš, 36. Ondo Patrik, 41. Ondo Patrik, 45. Ondo Patrik, 44. Čipčala Julius - 20. Houdek Jan, 50. Lipták Vlastimil, 52. Drtík Josef
Rozhodčí: Mráz Miroslav.
Branky: 10. Kučera Ondřej, 12. Rohn David, 15. Rohn David, 20. Fujdiak Marek, 28. Uličný Adam, 30. Kozák Jan, 42. Fujdiak Marek, 50. Fujdiak Marek, 52. Kozák Jan - 60. Fišer Jakub
Rozhodčí: Mráz Miroslav.
Branky: 18. Maršíček Jiří, 46. Vošáhlík Jiří, 0. Hora Matěj - 9. Tyutin Valentyn, 16. Šitt Michal, 36. Sixta Martin, 38. Gajarský Pavel
Rozhodčí: Karrmann Milan.
Branky: 29. Drien Jaroslav, 35. Kaprhál Lukáš, 54. Vetešník Jiří - 7. Greiner Adam, 26. Brázda Matěj, 43. Brázda Matěj, 38. Karafiát Jan
Rozhodčí: Dočekal Martin.
Branky: 7. Pick Matyáš, 40. Fábri Ondřej
Rozhodčí: Karrmann Milan.
7. kolo
Branky: 20. Olšer Jakub, 25. Fišer Jakub, 36. Život Patrik, 45. Život Patrik - 41. Vošáhlík Jiří
Rozhodčí: Mráz Miroslav.
Branky: 30. Rohn David, 38. Rohn David, 40. Doležal Jiří - 29. Pick Matyáš (vl.), 32. Horváth Jan, 47. Horváth Jan
Rozhodčí: Smrž Jan.
Branky: 2. Baláž Sanny patrik, 4. Baláž Sanny patrik, 15. Šitt Michal, 25. Šitt Michal, 30. Nguyen Hoai Phong, 34. Sixta Martin, 40. Gajarský Pavel, 56. Sixta Martin
Rozhodčí: Rouček Karel.
Branky: 36. Řádek Jakub, 41. Lehký Jakub - 10. Suttner Šimon, 18. Suttner Šimon, 22. Raiminius Matěj, 38. Suttner Šimon, 32. Polívka Dominik, 34. Polívka Dominik, 41. Polívka Dominik, 48. Polívka Dominik, 55. Baláž Aleš
Rozhodčí: Mráz Miroslav.
6. kolo
Branky: 8. Pokorný Tomáš, 22. Ondo Patrik, 28. Ondo Patrik, 40. Ondo Patrik, 43. Tancoš Leon, 48. Čipčala Julius - 4. Fišer Jakub
Branky: 9. Horváth Jan, 16. Hersina Otakar, 19. Horváth Jan, 20. Švec Jeremiáš, 25. Fábri Ondřej, 28. Horváth Jan, 33. Elko Michal, 37. Pick Matyáš, 48. Hersina Otakar, 49. Fábri Ondřej, 56. Pick Matyáš
Rozhodčí: Nachtmann Petr.
Branky: 12. Tirpál Milan (pen.), 30. Šenkyřík Filip - 36. Vršata Lukáš, 49. Karafiát Jan, 55. Karafiát Jan, 59. Kraus Jan
Rozhodčí: Kešner Miroslav.
5. kolo
Branky: 10. Ivanovskii Alexej, 29. Jaroš Jakub, 36. Kučera Ondřej, 38. Rohn David, 58. Uličný Adam - 35. Čipčala Julius, 50. Žolcer Luděk
Rozhodčí: Petráček Jiří.
Branky: 14. Vršata Lukáš, 17. Vršata Lukáš, 34. Matějovský Adam, 42. Karafiát Jan, 45. Karafiát Jan, 50. Brázda Matěj, 60. Karafiát Jan - 30. Balada Filip, 32. Lehký Jakub, 36. Lehký Jakub
Rozhodčí: Rouček Karel.
Branky: 53. Vošáhlík Jiří - 9. Pick Matyáš, 15. Horváth Jan, 16. Horváth Jan, 29. Opatřil Matěj, 37. Horváth Jan, 45. Horváth Jan
Rozhodčí: Stejskal Karel.
Branky: 43. Šmelhaus Karel, 54. Fišer Jakub, 48. Život Patrik
Rozhodčí: Umon Jiří.
4. kolo
Branky: 20. Kováč Jakub, 45. Lehký Jakub - 27. Lipták Vlastimil, 35. Patera Jiří, 37. Drtík Josef, 38. Drtík Josef, 54. Drtík Josef
Rozhodčí: Nachtmann Petr.
Branky: 14. Elko Michal, 29. Horváth Jan, 35. Hedrlín Vilém, 40. Fábri Ondřej, 43. Fábri Ondřej, 50. Horváth Jan, 56. Horváth Jan
Rozhodčí: Mráz Miroslav.
Branky: 39. Suttner Šimon - 20. Šitt Michal, 31. Matys Daniel, 47. Šitt Michal, 48. Šitt Michal
Rozhodčí: Hanzlík Michal.
Branky: 16. Nemazal Vojtěch - 15. Hudek Daniel, 22. Fujdiak Marek, 23. Uličný Adam, 27. Uličný Adam, 35. Klement Petr
Rozhodčí: Krejcar Jan.
Branky: 27. Hauser Michael, 29. Pokorný Tomáš, 37. Ondo Patrik, 39. Tancoš Leon, 57. Pokorný Tomáš, 59. Čipčala Julius
Rozhodčí: Orgoň Tomáš.
3. kolo
Branky: 3. Babák Milan, 8. Lipták Vlastimil, 14. Dočkal Jan, 22. Dočkal Jan, 24. Dočkal Jan, 26. Lipták Vlastimil, 51. Buben Radek, 57. Lipták Vlastimil - 54. Vršata Lukáš, 59. Karafiát Jan
Rozhodčí: Krejcar Jan.
Branky: 17. Hora Matěj, 36. Hora Matěj, 42. Hora Matěj - 15. Kaprhál Lukáš, 40. Nemazal Vojtěch, 55. Drien Jaroslav
Rozhodčí: Mráz Miroslav.
Branky: 50. Kraus Hynek, 11. Doubek Michal, 20. Matys Daniel, 4. Gajarský Pavel, 27. Pichler Jan, 41. Pichler Jan, 24. Baláž Sanny patrik, 40. Baláž Sanny patrik, 3. Šmrha Dan, 18. Šmrha Dan, 28. Šmrha Dan, 29. Šmrha Dan, 41. Šmrha Dan, 48. Šmrha Dan
Rozhodčí: Umon Jiří.
Branky: 5. Ondo Patrik, 12. Pokorný Tomáš, 20. Čipčala Julius, 28. Pokorný Tomáš, 36. Ondo Patrik, 39. Ondo Patrik, 41. Richter Richard, 44. Ondo Patrik, 50. Čipčala Julius, 52. Žolcer Luděk, 57. Žolcer Luděk - 45. Pick Matyáš, 48. Fábri Ondřej
Rozhodčí: Mráz Miroslav.
Branky: 16. Polášek Antonín, 55. Dřevěný Martin - 7. Suttner Šimon, 20. Raiminius Matěj, 27. Michna Ondřej, 33. Polívka Dominik, 34. Suttner Šimon, 42. Sklenička Jan, 47. Suttner Šimon, 51. Tirpál Milan
Rozhodčí: Stejskal Karel.
2. kolo
Branky: 16. Lehký Jakub (pen.), 34. Komárek Josef, 41. Teršíp Jiří, 50. Komárek Josef - 10. Dřevěný Martin, 24. Šmelhaus Karel, 40. Dřevěný Martin
Rozhodčí: Nachtmann Petr.
Branky: 8. Baláž Sanny patrik, 23. Gajarský Pavel, 30. Gajarský Pavel, 31. Matys Daniel, 34. Matys Daniel, 35. Šmrha Dan, 48. Šmrha Dan, 47. Kraus Hynek, 60. Doubek Michal
Rozhodčí: Mráz Lukáš.
Branky: 52. Kaprhál Lukáš, 35. Parák Jan - 5. Žolcer Luděk, 43. Tancoš Leon, 31. Pokorný Tomáš, 7. Ondo Patrik, 7. Čipčala Julius, 33. Čipčala Julius, 34. Žolcer Luděk, 56. Ondo Patrik, 58. Ondo Patrik, 60. Ondo Patrik
Rozhodčí: Dočekal Martin.
Branky: 15. Horváth Jan, 46. Pick Matyáš - 18. Procházka Josef
Rozhodčí: Nachtmann Petr.
1. kolo
Branky: 40. Dvořák Martin, 49. Drien Jaroslav - 16. Fábri Ondřej, 24. Elko Michal, 37. Horváth Jan, 45. Horváth Jan
Rozhodčí: Hach Jakub.
Branky: 31. Hora Matěj - 10. Karas Dominik, 20. Blaha Filip, 25. Baláž Aleš, 36. Pagač Pavel, 38. Blaha Filip, 40. Klokoč Radim, 45. Blaha Filip
Rozhodčí: Ipser Jiří.
Branky: 3. Pichler Jan, 10. Šmrha Dan, 14. Gajarský Pavel, 17. Gajarský Pavel, 24. Šitt Michal, 31. Šitt Michal, 36. Šmrha Dan, 42. Šitt Michal, 49. Gajarský Pavel (pen.), 56. Šmrha Dan - 59. Dočkal Jan
Rozhodčí: Floriančič Daniel.
Branky: 28. Maxim Matěj (pen.), 8. Život Patrik, 18. Polášek Antonín, 32. Život Patrik, 36. Maxim Matěj, 42. Život Patrik, 45. Život Patrik, 50. Život Patrik, 52. Maxim Matěj, 56. Život Patrik - 52. Karafiát Jan
Rozhodčí: Floriančič Daniel.
Branky: 1. Doležal Jiří, 4. Uličný Adam, 5. Uličný Adam, 8. Doležal Jiří, 10. Uličný Adam, 12. Uličný Adam, 17. Ivanovskii Alexej, 20. Lucák Ondřej, 38. Doležal Jiří, 39. Lucák Ondřej, 45. Fujdiak Marek, 47. Uličný Adam - 18. Kováč Jakub
Rozhodčí: Ipser Jiří.