Kompletní výsledky III.třídy
13.kolo
So | 15.11. | 00:00 | Braňany B - SK Dubí | 2:5 (1:3) |
|
||||||||||||
So | 15.11. | 00:00 | Měrunice - Hrob B | 9:0 (5:0) |
|
||||||||||||
So | 15.11. | 00:00 | Osek B - Ohníč B | 2:4 (1:1) |
|
||||||||||||
So | 15.11. | 00:00 | Suché B - Lahošť | 1:3 (1:0) |
|
||||||||||||
So | 15.11. | 00:00 | Suché - Rtyně B | 3:0 (1:0) |
|
||||||||||||
So | 15.11. | 00:00 | Křemýž - Hrobčice B | 1:2 (1:2) |
|
||||||||||||
So | 15.11. | 00:00 | Modlany B - Bořislav | 11:0 (2:0) |
|
||||||||||||
12.kolo
So | 08.11. | 00:00 | Lahošť - Suché | 4:1 (2:0) |
|
||||||||||||
So | 08.11. | 00:00 | Ohníč B - Suché B | 7:1 (4:0) |
|
||||||||||||
So | 08.11. | 00:00 | Hrob B - Osek B | 4:3 (0:2) |
|
||||||||||||
So | 08.11. | 00:00 | SK Dubí - Měrunice | 5:1 (4:0) |
|
||||||||||||
So | 08.11. | 00:00 | Bořislav - Braňany B | 3:2 np (2:1) |
|
||||||||||||
So | 08.11. | 00:00 | Hrobčice B - Modlany B | 1:3 (0:3) |
|
||||||||||||
So | 08.11. | 00:00 | Rtyně B - Křemýž | 1:7 (1:2) |
|
11.kolo
So | 01.11. | 00:00 | Měrunice - Bořislav | 4:6 (4:3) |
|
||||||||||||
So | 01.11. | 00:00 | Osek B - SK Dubí | 1:3 |
|
||||||||||||
So | 01.11. | 00:00 | Suché B - Hrob B | 3:2 (1:0) |
|
||||||||||||
So | 01.11. | 00:00 | Suché - Ohníč B | 1:2 (1:0) |
|
||||||||||||
So | 01.11. | 00:00 | Křemýž - Lahošť | 2:0 (1:0) |
|
||||||||||||
So | 01.11. | 00:00 | Rtyně B - Hrobčice B | 1:4 (0:1) |
|
||||||||||||
So | 01.11. | 00:00 | Braňany B - Modlany B | 0:4 (0:2) |
|
||||||||||||
10.kolo
So | 25.10. | 00:00 | Ohníč B - Křemýž | 0:1 (0:0) |
|
||||||||||||
So | 25.10. | 00:00 | Hrob B - Suché | 0:4 (0:1) |
|
||||||||||||
So | 25.10. | 00:00 | SK Dubí - Suché B | 2:0 (1:0) |
|
||||||||||||
So | 25.10. | 00:00 | Bořislav - Osek B | 7:0 (5:0) |
|
||||||||||||
So | 25.10. | 00:00 | Modlany B - Měrunice | 1:0 |
|
||||||||||||
So | 25.10. | 00:00 | Hrobčice B - Braňany B | 7:1 (3:1) |
|
||||||||||||
So | 25.10. | 00:00 | Lahošť - Rtyně B | 2:1 |
|
9.kolo
So | 18.10. | 12:30 | Suché - SK Dubí | 2:1 np (1:1) |
|
||||||||||||
So | 18.10. | 12:30 | Křemýž - Hrob B | 7:0 (4:0) |
|
||||||||||||
So | 18.10. | 12:30 | Lahošť - Hrobčice B | odloženo |
|
||||||||||||
So | 18.10. | 12:30 | Měrunice - Braňany B | 1:3 (1:0) |
|
||||||||||||
Ne | 19.10. | 10:00 | Suché B - Bořislav | 3:5 (2:1) |
|
||||||||||||
Ne | 19.10. | 10:30 | Osek B - Modlany B | 2:6 (1:4) |
|
||||||||||||
Ne | 19.10. | 14:00 | Rtyně B - Ohníč B | 0:3 |
|
||||||||||||
8.kolo
So | 11.10. | 11:00 | Hrobčice B - Měrunice | 3:0 (2:0) |
|
||||||||||||
So | 11.10. | 13:00 | Hrob B - Rtyně B | 3:5 (2:3) |
|
||||||||||||
So | 11.10. | 13:00 | Bořislav - Suché | 1:3 (1:3) |
|
||||||||||||
So | 11.10. | 13:00 | Braňany B - Osek B | 3:4 (2:1) |
|
||||||||||||
Ne | 12.10. | 14:00 | Ohníč B - Lahošť | 0:3 (0:2) |
|
||||||||||||
Ne | 12.10. | 16:00 | SK Dubí - Křemýž | 1:0 np (0:0) |
|
||||||||||||
Ne | 12.10. | 16:00 | Modlany B - Suché B | 4:0 (2:0) |
|
||||||||||||
7.kolo
So | 04.10. | 10:00 | Křemýž - Bořislav | 1:2 (0:1) |
|
||||||||||||
So | 04.10. | 13:00 | Suché - Modlany B | 0:2 (0:1) |
|
||||||||||||
So | 04.10. | 13:00 | Lahošť - Hrob B | 11:0 (5:0) |
|
||||||||||||
Ne | 05.10. | 10:00 | Suché B - Braňany B | 4:0 (2:0) |
|
||||||||||||
Ne | 05.10. | 10:30 | Osek B - Měrunice | 6:2 (2:0) |
|
||||||||||||
Ne | 05.10. | 14:00 | Rtyně B - SK Dubí | výsledek |
|
||||||||||||
Ne | 05.10. | 14:00 | Ohníč B - Hrobčice B | 2:3 (1:2) |
|
6.kolo
So | 27.09. | 11:00 | Hrobčice B - Osek B | 6:1 (4:0) |
|
||||||||||||
So | 27.09. | 13:30 | Bořislav - Rtyně B | 9:0 (3:0) |
|
||||||||||||
So | 27.09. | 13:30 | Braňany B - Suché | 2:3 np (4:5) |
|
||||||||||||
So | 27.09. | 13:30 | Měrunice - Suché B | 4:5 (4:2) |
|
||||||||||||
So | 27.09. | 13:30 | Hrob B - Ohníč B | 3:1 (2:1) |
|
||||||||||||
Ne | 28.09. | 16:30 | SK Dubí - Lahošť | výsledek |
|
||||||||||||
Ne | 28.09. | 16:30 | Modlany B - Křemýž | 5:0 (4:0) |
|
||||||||||||
5.kolo
So | 20.09. | 13:30 | Suché - Měrunice | 2:1 (1:0) |
|
||||||||||||
So | 20.09. | 13:30 | Křemýž - Braňany B | 4:5 (1:2) |
|
||||||||||||
So | 20.09. | 13:30 | Lahošť - Bořislav | 3:1 (3:1) |
|
||||||||||||
So | 20.09. | 13:30 | Hrob B - Hrobčice B | 5:7 (2:3) |
|
||||||||||||
Ne | 21.09. | 10:00 | Suché B - Osek B | 4:2 (1:0) |
|
||||||||||||
Ne | 21.09. | 14:00 | Rtyně B - Modlany B | výsledek |
|
||||||||||||
Ne | 21.09. | 14:00 | Ohníč B - SK Dubí | 3:0 (2:0) |
|
4.kolo
So | 13.09. | 11:00 | Hrobčice B - Suché B | 1:2 (0:1) |
|
||||||||||||
So | 13.09. | 14:00 | Bořislav - Ohníč B | 1:4 (1:0) |
|
||||||||||||
So | 13.09. | 14:00 | Braňany B - Rtyně B | 5:1 |
|
||||||||||||
So | 13.09. | 14:00 | Měrunice - Křemýž | 1:2 (1:1) |
|
||||||||||||
Ne | 14.09. | 10:30 | Osek B - Suché | 2:6 (0:3) |
|
||||||||||||
Ne | 14.09. | 17:00 | Modlany B - Lahošť | 5:3 (3:2) |
|
||||||||||||
Ne | 14.09. | 17:00 | SK Dubí - Hrob B | 3:0 |
3.kolo
So | 06.09. | 00:00 | Křemýž - Osek B | 0:1 np (8:9) |
|
||||||||||||
So | 06.09. | 00:00 | Rtyně B - Měrunice | 0:3 (0:1) |
|
||||||||||||
So | 06.09. | 00:00 | Lahošť - Braňany B | 2:1 np (5:4) |
|
||||||||||||
So | 06.09. | 00:00 | Ohníč B - Modlany B | 0:2 (0:3) |
|
||||||||||||
So | 06.09. | 00:00 | Hrob B - Bořislav | 2:7 (0:2) |
|
||||||||||||
So | 06.09. | 00:00 | SK Dubí - Hrobčice B | 0:5 |
|
||||||||||||
So | 06.09. | 00:00 | Suché - Suché B | 7:1 (3:0) |
2.kolo
So | 30.08. | 11:00 | Hrobčice B - Suché | 2:5 (1:1) |
|
||||||||||||
So | 30.08. | 14:00 | Braňany B - Ohníč B | 3:4 np |
|
||||||||||||
So | 30.08. | 14:00 | Měrunice - Lahošť | 2:1 (1:1) |
|
||||||||||||
So | 30.08. | 14:00 | Bořislav - SK Dubí | 2:5 |
|
||||||||||||
Ne | 31.08. | 10:00 | Suché B - Křemýž | 2:3 (1:2) |
|
||||||||||||
Ne | 31.08. | 10:30 | Osek B - Rtyně B | 5:1 (2:1) |
|
||||||||||||
Ne | 31.08. | 17:00 | Modlany B - Hrob B | 7:0 (4:0) |
1.kolo
So | 23.08. | 14:00 | Lahošť - Osek B | 5:2 (5:1) |
|
||||||||||||
So | 23.08. | 14:00 | Hrob B - Braňany B | 2:7 (1:2) |
|
||||||||||||
So | 23.08. | 14:00 | Bořislav - Hrobčice B | 2:3 np (2:0) |
|
||||||||||||
So | 23.08. | 14:00 | Křemýž - Suché | 1:7 (0:4) |
|
||||||||||||
Ne | 24.08. | 14:00 | Rtyně B - Suché B | 1:5 (1:3) |
|
||||||||||||
Ne | 24.08. | 14:00 | Ohníč B - Měrunice | 5:4 (1:2) |
|
||||||||||||
Ne | 24.08. | 17:00 | SK Dubí - Modlany B | 2:4 (0:3) |